Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Language
es: Idioma

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Insert
es: Insertar

en: Update
es: Actualizar

en: Languages
es: Idiomas

en: Product
es: Producto

en: File system path
es: Ruta del sistema de archivos

en: Publish
es: Publicar

en: Advanced configuration
es: Configuración avanzada
