Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Languages
sk: Jazyky

en: Product
sk: Produkt

en: File system path
sk: Cesta k súborovému systému

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia
