Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Publish
ta: வெளியிடுக
