Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Languages
hy: Լեզուներ
