Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Insert
ro: Inserare

en: Update
ro: Actualizare

en: Languages
ro: Limbi

en: Product
ro: Produs

en: File system path
ro: Calea către sistemul de fișiere

en: Publish
ro: Publică
