Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Insert
sv: Infoga

en: Update
sv: Uppdatera

en: Languages
sv: Språk

en: Product
sv: Vara

en: File system path
sv: Filsystemets sökväg

en: Publish
sv: Publicera

en: Advanced configuration
sv: Avancerade inställningar
