Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3-rc1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Languages
nl: Talen

en: File system path
nl: Bestandssysteempad

en: Publish
nl: Publiceren

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: API key is configured
nl: API-sleutel is ingesteld
