Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Languages
ug: تىل

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش
