Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Languages
af: Tale

en: Product
af: Produk

en: File system path
af: Lêersisteem pad
