Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Update
az: Yeniləmə

en: Languages
az: Dillər

en: Publish
az: Dərc et
