Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: File system path
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་ཀྱི་འགྲུལ་ལམ།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་
