Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: File system path
eu: Fitxategi sistemaren bide-izena

en: Publish
eu: Argitaratu
