Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago

en: Languages
fil: Mga wika
