Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Insert
is: Setja inn

en: Update
is: Uppfæra

en: Languages
is: Tungumál

en: Product
is: Vara
