Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Insert
it: Inserisci

en: Update
it: Aggiorna

en: Languages
it: Lingue

en: Product
it: Prodotto

en: File system path
it: Percorso di sistema

en: Publish
it: Pubblica
