Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Node ID
jv: ID Node

en: Update
jv: Dianyari

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā
