Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Languages
km: ភាសា

en: File system path
km: ផ្លូវ​របស់​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ
