Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: File system path
ku: ڕێڕەوەی پەڕگەی سیستەم

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە
