Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana
