Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Update
mr: अपडेट

en: Languages
mr: भाषा

en: Publish
mr: प्रकाशित
