Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Language
ms: Bahasa

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Node ID
ms: ID Nod

en: Update
ms: Kemas kini

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Product
ms: Produk

en: File system path
ms: Laluan sistem fail

en: Publish
ms: Terbit
