Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн
