Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Insert
uk: Вставити

en: Update
uk: Оновити

en: Languages
uk: Мови

en: Product
uk: Товар

en: File system path
uk: Шлях файлової системи

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Advanced configuration
uk: Додаткове налаштування

en: Display ID
uk: ID дисплею
