Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Insert
be: Уставіць

en: Update
be: Абнавіць

en: Languages
be: Мовы

en: File system path
be: Шлях файлавае сыстэмы

en: Publish
be: Апублікаваць
