Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Insert
he: הוספה

en: Update
he: עדכון

en: Languages
he: שפות

en: Product
he: מוצר

en: File system path
he: מיקום קבצי מערכת

en: Publish
he: פרסם
