Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Insert
lv: Ievietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Languages
lv: Valodas

en: Product
lv: Prece

en: File system path
lv: Failsistēmas ceļš

en: Publish
lv: Publicēts

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija
