Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Insert
pt: Inserir

en: Update
pt: Atualizar

en: Languages
pt: Idiomas

en: Product
pt: Produto

en: File system path
pt: Caminho para o sistema de ficheiros

en: Publish
pt: Publicar

en: Advanced configuration
pt: Configuração avançada
