Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Publish
te: ప్రచురించు
