Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: File system path
th: ตำแหน่งของระบบไฟล์

en: Publish
th: เผยแพร่
