Published State Indicator (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: About
el: Περί

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Customization
el: Προσαρμογή

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Link to the referenced entity
el: Σύνδεση με την αναφερόμενη οντότητα
