Published State Indicator (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: States
gl: Estados

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: About
gl: Información

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Uses
gl: Usos

en: Customization
gl: Personalización
