Published State Indicator (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: States
ja: 状態

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: About
ja: アバウト

en: No link
ja: リンクなし

en: Uses
ja: 機能

en: Workflows
ja: ワークフロー

en: Customization
ja: カスタマイズ

en: Link label to the referenced entity
ja: ラベルを参照先エンティティへリンク

en: Link to the referenced entity
ja: 参照先エンティティへのリンク
