Published State Indicator (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: States
tr: Durumlar

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: About
tr: Hakkında

en: No link
tr: Bağlantı yok

en: Uses
tr: Kullanım

en: Workflows
tr: İş akışları

en: Customization
tr: Özelleştirme

en: Link label to the referenced entity
tr: Etiketi başvurulan varlığa bağlayın
