Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Display
bg: Дисплей

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Private messages
bg: Лични съобщения

en: Preview message
bg: Преглед на съобщението

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател

en: Messages
bg: Съобщения

en: You
bg: Ти

en: Apply
bg: Търси

en: Unread
bg: Непрочетени

en: Participants
bg: Участници

en: Restore
bg: Възстанови

en: Are you sure you want to delete this message?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш съобщението?

en: (No subject)
bg: (Няма тема)

en: No messages available.
bg: Нама съобщения.

en: Inform the user about new messages on login
bg: Покажи новите съобщения на потребителя при регистрация

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
bg: Тази възможност може да се включи, ако се използва "Индикатор за ново съобщение".

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
bg: Няма да се показват повече от този брой свързани съобщения на страница.

en: Delete this message for all users?
bg: Удалить это сообщение для всех пользователей?

en: Tick the box to delete the message for all users.
bg: Отметьте, чтобы удалить это сообщение для всех пользователей.

en: Message has been deleted for all users.
bg: Съобщението е изтрито за всички потребители.

en: Message has been deleted.
bg: Съобщението е изтрито.

en: Changed date
bg: Дата на промяна

en: MID
bg: КИН
