Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (71 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: The subject of the message.
el: Το κείμενο του μηνύματος.

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Private messages
el: Προσωπικά μηνύματα

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Preview message
el: Προεπισκόπιση μηνύματος

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Thread
el: Νήμα

en: Are you sure you want to delete this message?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το μήνυμα;

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: (No subject)
el: (Δεν υπάρχει θέμα)

en: No messages available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα μηνύματα.

en: Created year + month
el: Δημιουργήθηκε έτος + μήνα

en: Created year
el: Δημιουργήθηκε το έτος

en: Created month
el: Δημιουργήθηκε το μήνα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Inform the user about new messages on login
el: Ενημέρωση του χρήστη για νέα μηνύματα κατά την σύνδεση

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
el: Αυτή η επιλογή μπορεί να απενεργοποιηθεί με ασφάλεια εάν αντί αυτής χρησιμοποιηθεί το μπλοκ "Ένδειξη νέου μηνύματος".

en: Delete message
el: Διαγραφή μηνύματος

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
el: Ο @author έχει αποκλειστεί και δεν του επιτρέπεται να σας στέλνει μηνύματα.

en: Unblock author
el: Άρση αποκλεισμού συντάκτη

en: Block author
el: Αποκλεισμός συντάκτη

en: Allows users to block other users from sending them messages.
el: Επιτρέπει στους χρήστες να εμποδίζουν άλλους χρήστες να τους στέλνουν μηνύματα.

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
el: Τα Θέματα δεν θα εμφανίζουν περισσότερο από αυτόν τον αριθμό των μηνυμάτων σε μία μόνο σελίδα.

en: Delete this message for all users?
el: Διαγραφή μηνύματος για όλους τους χρήστες;

en: Tick the box to delete the message for all users.
el: Σημειώστε το κουτί για να διαγράψετε το μήνυμα για όλους τους χρήστες.

en: Message has been deleted for all users.
el: Το μήνυμα έχει διαγραφεί για όλους τους χρήστες.

en: Message has been deleted.
el: Το μήνυμα διαγράφηκε.

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Changed date
el: Αλλαγμένη ημερομηνία

en: Asc
el: Αύξ

en: Date in the form of CCYYMMDD.
el: Ημερομηνία στη μορφή CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
el: Ημερομηνία στη μορφή YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
el: Ημερομηνία στη μορφή YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
el: Ημερομηνία στη μορφή ΜΜ (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
el: Ημερομηνία στη μορφή DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
el: Ημερομηνία στη μορφή WW (01 - 53).

en: Page 2
el: Σελίδα 2

en: Changed year + month
el: Τροποποιήθηκε έτος + μήνας

en: Changed year
el: Τροποποιήθηκε έτος

en: Changed month
el: Τροποποιήθηκε μήνας

en: Changed day
el: Τροποποιήθηκε ημέρα

en: Changed week
el: Τροποποιήθηκε εβδομάδα
