Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Created
fil: Inilikha

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: (No subject)
fil: (Walang pamagat)
