Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Preview
is: Forskoða

en: URL
is: vefslóð

en: Display
is: Sýna

en: Participant
is: Þáttakandi

en: Mail
is: Póstur

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: The subject of the message.
is: Efni skilaboðanna.

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Send
is: Senda

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Apply
is: Virkja

en: Thread
is: Þráður

en: (No subject)
is: (Engin fyrirsögn)

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Date changed
is: Dags breytt
