Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Author
mr: लेखक

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Display
mr: दाखवा

en: Participant
mr: सहभागी असणारे

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Private messages
mr: खाजगी संदेश

en: Preview message
mr: खाजगी संदेश

en: Send
mr: पाठवा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Changed date
mr: बदल केल्याची तारीख
