Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Links
ps: تړوني

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
