Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
