Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Display
az: Monitor

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Recipient
az: Alıcı

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Messages
az: Mesajlar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Thread
az: Mövzu

en: Offset
az: Ofset

en: (No subject)
az: (Mövzu yoxdur)

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
