Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Preview
gl: Vista previa

en: Display
gl: Visualización

en: Mail
gl: Correo-e

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Private messages
gl: Mensaxes privadas

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: Preview message
gl: Previsualizar a mensaxe

en: Send
gl: Enviar

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Sent
gl: Enviado

en: Send to
gl: Enviar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Apply
gl: Aplicar

en: Participants
gl: Participantes

en: Thread
gl: Fío

en: Restore
gl: Restaurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Message subject
gl: Asunto da mensaxe

en: (No subject)
gl: (Sen asunto)

en: No messages available.
gl: Non hai mensaxes

en: Created year + month
gl: Creado o ano + mes

en: Created year
gl: Ano de creación

en: Created month
gl: Mes creado

en: Created day
gl: Día creado

en: Created week
gl: Semana creada

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Delete message
gl: Borrar mensaxe

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Delete this message for all users?
gl: Borrar esta mensaxe para todos os usuarios?

en: Message has been deleted for all users.
gl: A mensaxe foi borrada para todos os usuarios.

en: Message has been deleted.
gl: A mensaxe foi borrada.

en: Date changed
gl: Data modificada
