Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: (No subject)
or: (ବିଷୟ ନାହିଁ)
