Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Block
sr: Блок

en: Recipient
sr: Прималац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: (No subject)
sr: (Без наслова)

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Changed date
sr: Датум измене
