Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Send
af: Stuur

en: Apply
af: Pas toe

en: (No subject)
af: (Geen onderwerp)

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
