Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: URL
be: Спасылка

en: Display
be: Паказ

en: Participant
be: Удзельнік

en: Mail
be: Пошта

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: The subject of the message.
be: Тэма паведамлення.

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Send
be: Адаслаць

en: Recipient
be: Адрасат

en: Send to
be: Адрасаты

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Apply
be: Ужыць

en: Restore
be: Аднавіць

en: (No subject)
be: (Няма тэмы)

en: Date changed
be: Дата змененая
