Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: Mail
br: Postel

en: Page
br: Pajenn
