Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Links
ka: ბმულები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Display
ka: ჩვენება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: - All -
ka: - ყველა -
