Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Messages
kk: Хаттар

en: (No subject)
kk: (Тақырыбы жоқ)
