Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Mail
mn: Шуудан

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Send
mn: Илгээх

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
